KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14576076
nr 1457 6076
Félix Eyskens
(1882-1968), Belgien
Oljemålning, Brügge. Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Félix Eyskens, belgisk bildkonstnär född 1882, död 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:26:02
150 kr
Félix Eyskens
Läs mer om Félix Eyskens